O nás

Firma REFIN ASISTENT, s.r.o byla založena jednatelem společnosti Bc. Jaromírem Friedlem v roce 2012. Náplní činností firmy jsou poradenské služby zejména v oblasti financí.

Naše společnost začala v roce 2012 spolupracovat s brokerpoolem bonnet.cz, který zajišťoval veškerý servis pro naše obchodní poradce.  

Tato spolupráce přinesla firmě mnoho benefitů a výhod, mezi které hlavně patří již vybraná klientela, která má skutečný zájem o nabízený produkt a tím pádem velkou úspěšnost k uzavření obchodu a tak jistý příjem pro naše spolupracovníky.


Firma REFIN ASISTENT neustále expanduje a v roce 2014 se stal jednatel firmy pan Jaromír Friedl také koordinátorem projektu Odboryplus.

Tento portál je plný akčních slev a výhod pro odboráře a jejich rodinné příslušníky. Kde naše firma vyjednávala výrazné slevy u pojišťoven a bank pro registrované členy.

Koncem roku 2017 se firma zúčastnila vyběrového řízení na celý provoz tohoto portálu, které také vyhrála. Nyní se snažíme rozšiřovat výhody a slevy ve všech oblatech.

V roce 2018 se stal pan Jaromír Friedl manažerem celé obchodní sítě ChytryHonza.cz, tato funkce mu přinesla mnoho zkušeností  v oboru a také s vedením velkého týmu.

Koncem roku 2019 jsme začli spolupracovat s brokerpoolem OK KLIENT, a.s.

Závěrem lze říci, že snahou naši firmy je neustále rozšiřovat služby v oblasti finančního poradenství tak, aby byly srozumitelné, přehledné a pro našeho klienta nejvýhodnější na trhu.